Posted by admin on luty - 13 - 2024 | Możliwość komentowania Polityka wywołuje w tym momencie wiele kontrowersji została wyłączona

Co robić, aby w naszym kraju było lepiej?
Trudno w sumie powiedzieć, co robić, aby nareszcie Polska była krajem, który jest doskonałym miejscem do życia, lecz wcale nie jest powiedziane, że statystyczny Kowalski nie może odmienić kraju. Weźmy choćby pod uwagę politykę. W końcu dzięki właśnie polityce, chociaż przed nią uciekamy, tak czy siak odgrywa w naszym życiu istotną rolę. Jednak jeżeli wchodzi w grę ta krajowa scena polityczna, to faktycznie nie jest zbyt dobrze. Mamy małe szanse na to, aby coś zmienić. Oczywiście jak najbardziej możemy się starać, lecz polska, portugalska albo nawet niemiecka polityka jest za brudna.
W jaki sposób w takim razie możemy coś zmienić? A weźmy choćby w rachubę to, że w końcu strzałem w dziesiątkę jest recenzowanie tych bardziej lokalnych polityków. A więc burmistrza bądź prezydenta własnego miasta czy choćby radnych. Zwracajmy na to uwagę, ponieważ jeżeli w rachubę wchodzi polityka lokalna, to w zasadzie mamy możliwość zmienić całkiem sporo. Czyli jak widać, wcale nie jest powiedziane, że taki przeciętny Polak jest automatycznie skazany na to by być wyłącznie biernym uczestnikiem polskiej sceny politycznej. To bardzo pozytywna informacja.

Szczegóły na stronie: https://www.refmat.org.pl/

Comments are closed.